אודות תפארת

תמונה הרב בן ציון מאיר - מנהל החברה, בעלים ומייסד

תפארת מרכז שיווק סיטונאי לסת"ם מהודר

תפארת בניהולו של הרב בן ציון מאיר הינה חברה מהמובילות בארץ ובעולם בשיווק סיטונאי של סת"ם מהודר, בלעדי למשווקי סת"ם [סוחרים, סופרים, מגיהים, מוסדות ועוד.]

תפארת מהווה ציר מרכזי וחשוב במערכת שיווק הסת"ם. כאשר מרבית מהעוסקים בסת"ם איכותי מקיימים עמה קשרי מסחר ענפים ומשבחים את מוצריה המובחרים

המיצוב הגבוה של חברת תפארת והביקוש הרחב למוצריה, הינם תוצאה ישירה של: 

  • השקעה מתמדת בפיקוח על איכות המוצר
  • דקדוק בהלכה והקפדה על ההידורים
  • ניהול קשרי מסחר ביושר, באמינות ובשקיפות.

הסכמות

תעודת המלצה, על הרב בן ציון מאיר - תפארת סתם, הסכמה
חתימת ידו של פוסק הדור הרה”ג ניסים קרליץ שליט”א
תעודת המלצה, על הרב בן ציון מאיר - תפארת סתם, הסכמה
הסכמה והמלצה מהרה”ג אברהם רובין שליט”א
תעודת המלצה, על הרב בן ציון מאיר - תפארת סתם, הסכמה
מכתב המלצה לסניף תפארת אשדוד מרבני העיר

תפארת, מרכז הסת"ם המהודר לסוחרים, בראשית דרכה, הוקמה כמפעל קטן לתפילין מהודרות. בעקבות השקעה מתמדת ויושר מוחלט של העומדים בראשה, הצליחה, בס"ד, להתמתג תוך זמן קצר כמקום המועדף לרכישת תפילין. במשך השנים גדלה תפארת והפכה למרכז סחר הסת"ם העולמי.

הרב בן ציון מאיר, מנהל תפארת, גדל במיטב הישיבות הקדושות, והמשיך לעמול בתורה שנים רבות בכולל של הרה"ג ישראלזון חתן הגרי"ש אלישיב זצ"ל, ובכולל חזו"א ב"ב.

ברבות השנים נצרך לשלוח ידו בפרנסה, והחל לעסוק בכתיבת סת"ם ובהגהות בין סדרי הלימוד. רכש בקיאות מדהימה בהלכות סת"ם ובפרקטיקה המעשית. קיבל כתבי הסמכה ממכון משמרת סת"ם לשמש כסופר ואף כבודק וכמגיה. כמו כן העידו עליו הרה"ג ר' ניסים קרליץ והרה"ג אברהם ישראל רובין, כי הוא הראוי לעסוק במלאכת קודש זו.

במהלך מלאכתו, נוכח הרב מאיר לראות את הפרצה הרבה השוררת בשוק הסת"ם, בפרט בחו"ל. שם, עיקר הסת"ם מיובא מארץ ישראל, ומקורו פעמים רבות מסופרים שאינם ראויים, והמחירים מופקעים. כל זאת תוך ניצול חוסר ההבנה של הלקוח במוצר.

בנוסף נחשף לעובדה כי משווקים רבים אינם מבינים באיכות סת"ם וכל מבוקשם הוא לקנות סחורה זולה ביותר. כהשלכה מכך, המוצרים המשווקים על ידם באיכות ירודה, ולעיתים בלא כוונה אף יוצא סת"ם פסול מתחת ידם.

כמענה לכך, שואף הרב מאיר ליצור שקיפות ובהירות בתהליך רכישת סת"ם.
זאת על מנת שהלוקח יוכל לברור לו סופר יר"ש כראוי הקבוע בעבודתו, לבחור את הכתב המועדף עליו, לברר שהוא אכן תואם לציפיותיו ושהמחיר בהתאמה לרמת האיכות של המוצר. כאשר מטרת העל הטהורה היא שיווק אך ורק סת"ם מהודר ואיכותי.

לתועלת הכלל, חותר הרב מאיר להפיץ את הידע בהלכות השכיחות בעניין רכישת סת"ם, אי לכך חיבר מדריך מקוצר לרכישת תפילין מהודרות, וכן ליקט שו"ת הלכתי מגדולי הפוסקים, ומפיצם חינם בקרב העוסקים בתחום לזיכוי הרבים. השו"ת הועלה על שולחן מלכים, ובפרט אצל גאון הדור, הגר"ח קנייבסקי שליט"א שהתפעל ממנו עד מאוד.

רבי יקותיאל אבוחצירא מקבל הסבר על ביקורת האיכות שלנו

שר התורה הגר''ח קנייבסקי בכתיבת אות בס''ת

הגרא"ל שטיימן בכתיבת אות בס"ת

ביקור רבי יקותיאל אבוחצירא בסניף אשדוד

דילוג לתוכן